0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  United Arab Emirates UAE League
Al Wahda
۱
۲
Al-Nasr
inprogress
۲۱:۳۰
Al Wasl
۲
۱
Al Jazira
inprogress
۲۱:۳۰
AL Dhafra
۲
۱
Al Urooba
Finished
۱۸:۴۵
  Europe UEFA Europa Conference League
AS Roma
-
-
Feyenoord Rotterdam
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Finland Suomen Cup
Jippo Joensuu
۱
۳
Atlantis FC Edustus
Finished
۲۰:۰۰
HaPK
۲
۶
FC Lahti
Finished
۱۹:۰۰
AC Oulu
۴
۰
Ilves II
Finished
۱۹:۳۰
EPS
۰
۳
IFK Mariehamn
Finished
۲۰:۰۰
HJS Akatemia
۲
۰
Kiffen
Finished
۲۰:۰۰
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
۲
۷
PK-35
Finished
۲۰:۳۰
Mikkelin Palloilijat MP
۱
۰
FF Jaro
Finished
۲۰:۳۰
Kotkan Tyovaen Palloilijat
۲
۳
FC Haka Valkeakoski
inprogress
۲۱:۳۰
VPS Vaasan Palloseura
۲
۰
VJS Vantaa
Finished
۲۰:۰۰
Japs
۳
۱
Komeetat
Finished
۲۰:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group C
Santos FC Sao Paulo
۱
۱
Banfield
Finished
۰۲:۴۵
Union La Calera
۳
۲
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۲:۴۵
  Japan J League
Kawasaki Frontale
۰
۴
Shonan Bellmare
Finished
۱۴:۳۰
Yokohama F Marinos
۲
۰
Kyoto Purple Sanga
Finished
۱۴:۳۰
Kashima Antlers
۴
۴
Sagan Tosu
Finished
۱۴:۳۰
Cerezo Osaka
۲
۰
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۴:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۱
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۱۵:۰۰
Vissel Kobe
۰
۰
Jubilo Iwata
Finished
۱۴:۳۰
Consadole Sapporo
۱
۶
Kashiwa Reysol
Finished
۱۴:۳۰
Shimizu S-pulse
۰
۳
FC Tokyo
Finished
۱۴:۳۰
  Iran Persian Gulf Pro League
Perspolis Teheran
۰
۰
Padideh Shahr Khodrou Mashhad
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Tractor Sazi FC
۰
۰
Fajr-Sepasi
Finished
۲۰:۰۰
Naft Masjed Soleyman
۰
۰
Sanat Naft
Finished
۲۰:۰۰
Foolad Khuzestan FC
۰
۰
Sepahan
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Malaysia U19 Cup
Sabah U19
۲
۰
Sarawak U19
Finished
۱۲:۴۵
Kuala Lumpur FA U19
۱
۳
Johor Darul Takzim U19
Finished
۱۳:۱۵
  Italy Serie D, Girone G
Muravera
۳
۳
FC Aprilia
Finished
۱۷:۰۰
SS Cassino
۳
۰
ASD Lanusei Calcio
Finished
۱۸:۳۰
Team Nuova Florida
۴
۰
Afragolese 1944
Finished
۱۸:۳۰
ASD Carbonia Calcio
۳
۲
ASD Gladiator
Finished
۱۶:۳۰
ASD Torres
۱
۰
Atletico Uri
Finished
۱۸:۳۰
AS Ostia Mare Lidocalcio
۱
۱
Insieme Formia
Finished
۱۸:۳۰
Cynthialbalonga
۶
۲
Giugliano
Finished
۱۸:۳۰
Vis Artena
۰
۳
Real Monterotondo Scalo
Finished
۱۸:۳۰
Arzachena
۳
۲
USD Latte Dolce
Finished
۱۸:۳۰
  Canada Canadian Premier League
Pacific FC
۲
۳
York United FC
Finished
۰۶:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
Guayaquil SC
۲
۲
El Nacional Quito
Finished
۰۴:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Cockburn City
۰
۲
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۶:۰۰
Balcatta
۱
۵
Stirling Lions
Finished
۱۵:۳۰
  Australia FFA Cup
Northern Tigers
۶
۱
Manly United FC
Finished
۱۳:۰۰
Sydney United
۱
۰
Rockdale Ilinden FC
Finished
۱۴:۰۰
Pine Hills
۰
۰
Logan Lightning
Finished
۱۴:۰۰
Mitchelton FC
۰
۰
Sunshine Coast Wanderers
Cancelled
۱۴:۰۰
  Croatia Regional Cup
NK Nedelisce
۲
۰
NK Medimurje Cakovec
Finished
۲۰:۰۰
NK Solin
۸
۲
NK Croatia Zmijavci
Finished
۲۰:۰۰
  South America Copa Libertadores, Group C
Club Nacional de Montevideo
۳
۰
Bragantino Red Bull
Finished
۰۲:۴۵
Velez Sarsfield
۴
۰
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۲:۴۵
  South America Copa Sudamericana Group F
Defensa y Justicia
۰
۲
CD Antofagasta
Finished
۰۵:۰۰
LDU Quito
۱
۱
Atletico Clube Goianiense
Finished
۰۵:۰۰
  Armenia Premier League
FC Noah Artsakh
۱
۱
FC Urartu Banants Yerevan
Finished
۱۶:۳۰
BKMA Yerevan
۰
۳
Alashkert
Finished
۱۸:۰۰
FC Van Charencavan
۲
۱
Noravank
Finished
۱۴:۳۰
  Italy Serie C
Catanzaro
۰
۰
Padova
inprogress
۲۱:۳۰
Feralpisalo
-
-
Palermo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Netherlands Derde Divisie
OFC Oostzaan
۰
۰
ADO '20
inprogress
۲۲:۳۰
Harkemase Boys
۱
۰
FC Lisse
inprogress
۲۲:۳۰
Staphorst
۰
۰
SV DVS'33 Ermelo
inprogress
۲۲:۳۰
  Republic of Korea FA Cup
Gyeongnam FC
۰
۲
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۴:۳۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۱
۰
Ulsan Citizen
Finished
۱۴:۳۰
Jeonnam Dragons
۲
۳
Busan Transport Corp
Finished
۱۴:۳۰
Pohang Steelers
۲
۱
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۴:۳۰
Suwon Samsung Bluewings
۲
۰
Gangwon FC
Finished
۱۴:۳۰
Bucheon FC 1995
۲
۱
Gwangju FC
Finished
۱۴:۳۰
Daejeon Korail
۳
۴
Daegu FC
Finished
۱۴:۳۰
FC Seoul
۳
۱
Jeju United
Finished
۱۵:۰۰
  Honduras Reserve League
CD Vida Reserves
۲
۰
CD Victoria La Ceiba Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Real Espana Reserves
۱
۰
Honduras Progreso Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro B
AA Ponte Preta
۰
۰
Chapecoense SC
Finished
۰۵:۰۰
Sport Club do Recife
۰
۰
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۲:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group H
Universidad Catolica
۰
۱
Talleres de Cordoba
Finished
۰۵:۰۰
CR Flamengo RJ
۲
۱
Sporting Cristal Lima
Finished
۰۵:۰۰
  Australia Tasmania Super League Women
Kingborough Lions (W)
۲
۶
Clarence Zebras (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Sportivo San Lorenzo
۲
۰
Independiente FBC
Finished
۰۳:۰۰
  Estonia Meistriliiga
JK Trans Narva
۰
۳
Flora Tallinn
Finished
۲۱:۰۰
JK Tallinna Kalev
۱
۰
Parnu JK Vaprus
Finished
۱۹:۰۰
  Uruguay Segunda Division
Rampla Juniors
۰
۰
CA Progreso
inprogress
۲۲:۴۵
Miramar Misiones
۱
۰
Sud America
inprogress
۲۲:۳۰
Uruguay Montevideo
۰
۰
Central Espanol FC
inprogress
۲۲:۳۰
Racing Club de Montevideo
۰
۱
La Luz
Finished
۲۰:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
Lentigione Calcio
۲
۱
Correggese
Finished
۱۸:۳۰
Ravenna Calcio
۴
۰
Athletic Carpi
Finished
۲۰:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group A
Emelec Guayaquil
۷
۰
Independiente Petrolero
Finished
۰۵:۰۰
Palmeiras
۴
۱
Deportivo Tachira FC
Finished
۰۵:۰۰
  Iceland 4. Deild
KA Asvellir
۱
۲
RB Keflavik
Finished
۰۰:۳۰
Ulfarnir
۴
۲
Skautafelag Reykjavikur
Finished
۰۰:۳۰
  Germany Berlin Liga
BSV Al-Dersimspor
۱
۱
Croatia Berlin
inprogress
۲۲:۰۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Quwa/Jawiya
۱
۱
Al Najaf
inprogress
۲۱:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Cagliari U19
۱
۱
Sampdoria U19
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
BSV Eintracht Mahlsdorf
۲
۱
TSG Neustrelitz
Finished
۲۱:۰۰
  Austria Landesliga
FC Hochst
۲
۳
IPA SC Gofis
Finished
۲۰:۳۰
SKN Sankt Polten II
۲
۳
Kremser SC
inprogress
۲۱:۳۰
Sv Admira Villach
۰
۴
KAC 1909
Finished
۲۰:۳۰
ASV 13
۰
۰
SV Wienerberger
inprogress
۲۰:۳۰
ASK Klagenfurt
۲
۱
ASKO Koettmannsdorf
Finished
۲۱:۰۰
SV Lochau
۴
۰
FC Alberschwende
Finished
۲۱:۰۰
SV Feldkirchen
۱
۰
Lendorf
inprogress
۲۱:۳۰
SV Wildon
۲
۱
TUS Heiligenkreuz
inprogress
۲۱:۳۰
St. Michael Bleiburg
۰
۵
St. Jakob/Ros
inprogress
۲۱:۳۰
SC Bad Sauerbrunn
۲
۰
Klingenbach
inprogress
۲۲:۰۰
SC Mannsworth
۰
۰
WAF Brigittenau
inprogress
۲۲:۳۰
SCU Kilb
۰
۱
Zwettl
inprogress
۲۲:۳۰
Langenrohr
۱
۰
USC Rohrbach
inprogress
۲۲:۳۰
  Norway Toppserien Women
Lyn Fotball (W)
۳
۲
Avaldsnes (W)
Finished
۲۰:۳۰
Arna-Bjørnar (W)
۰
۵
Kolbotn (W)
Finished
۲۰:۳۰
Stabaek IF (W)
۱
۴
Valerenga (W)
Finished
۲۰:۳۰
SK Brann (W)
۲
۰
Roa (W)
Finished
۲۰:۳۰
Rosenborg BK (W)
۱
۰
Lillestrom LSK Kvinner (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Turkey 1. Lig
Erzurum BB
۲
۴
Istanbulspor AS
Finished
۲۰:۰۰
Eyupspor
۰
۰
Bandirmaspor
inprogress
۲۲:۳۰
  Slovakia 3. Liga
Povazska Bystrica
۲
۰
Spartak Myjava
Finished
۱۹:۳۰
Imel
۰
۴
FK Slovan Duslo Sala
Finished
۱۹:۳۰
FK Marcelova
۴
۱
AFC Nove Mesto Nad Vahom
Finished
۱۹:۳۰
OFK Malzenice
۸
۱
FC Vion Zlate Moravce B
Finished
۱۹:۳۰
Lednicke Rovne
۲
۳
KFC Kalna nad Hronom
Finished
۱۹:۳۰
FK Nove Zamky
۳
۰
Slovan Levice
Finished
۱۹:۳۰
FK Tempo Partizanske
۰
۲
OK Castkovce
Finished
۱۹:۳۰
TJ Kovo Belusa
۳
۰
FC Nitra
Finished
۱۹:۳۰
Crystal
۲
۳
KFC Kalna nad Hronom
Finished
۱۹:۳۰
TJ Druzstevnik Velke Ludince
۳
۰
FK Slovan Galanta
Finished
۱۹:۳۰
PSC Pezinok
۰
۰
SK Bernolakovo
inprogress
۲۰:۳۰
  Japan J3 League
Gainare Tottori
۱
۲
Ehime FC
Finished
۱۴:۰۰
  Cameroon Elite Two
Leopard de Douala
۱
۱
Ngaoundere University FC
Finished
۱۹:۰۰
Rangers FC of Bafut
۰
۱
Aigle Royal de la Menoua
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie D Play Offs
Arzignano Valchiampo
۰
۱
Novara
Finished
۱۸:۳۰
Recanatese
۲
۱
San Donato Tavarnelle
Finished
۱۹:۳۰
  Italy Serie D, Girone I
AS Acireale
۴
۲
FC Lamezia Terme
Finished
۱۸:۳۰
SS Cavese
۲
۰
Citta di Sant Agata
Finished
۱۸:۳۰
  Turkey 3. Lig
Iskenderun
۲
۱
76 Igdir Belediyespor
Finished
۱۸:۰۰
  Tanzania Premier League
Mbeya Kwanza FC
۲
۰
Kagera Sugar
Finished
۱۵:۳۰
Polisi Tanzania FC
۲
۰
Mtibwa Sugar
Finished
۱۷:۳۰
  Japan J2 League
V-Varen Nagasaki
۰
۲
Jef United Ichihara Chiba
Finished
۱۴:۳۰
Grulla Morioka
۱
۳
Yokohama FC
Finished
۱۳:۳۰
ThespaKusatsu Gunma
۲
۳
Roasso Kumamoto
Finished
۱۴:۳۰
Tokyo Verdy 1969
۱
۳
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۴:۳۰
Oita Trinita
۱
۱
Blaublitz Akita
Finished
۱۴:۳۰
Tochigi SC
۱
۰
Machida Zelvia
Finished
۱۴:۳۰
Montedio Yamagata
۱
۰
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۴:۳۰
Mito HollyHock
۰
۳
Albirex Niigata
Finished
۱۴:۳۰
Vegalta Sendai
۰
۰
Fagiano Okayama
Finished
۱۴:۳۰
Omiya Ardija
۱
۰
F.C. Ryukyu
Finished
۱۴:۳۰
Ventforet Kofu
۱
۱
Tokushima Vortis
Finished
۱۵:۰۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Eyupspor U19
۳
۱
Bursaspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Goztepe SK U19
۱
۱
Hatayspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Galatasaray U19
۴
۱
Besiktas JK U19
Finished
۱۴:۳۰
Tuzlaspor U19
۰
۱
Umraniyespor U19
Finished
۱۳:۳۰
Istanbul Basaksehir FK U19
۳
۲
Kayserispor U19
Finished
۱۴:۳۰
Fenerbahce SK U19
۲
۰
Sivasspor U19
Finished
۱۵:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Cooks Hill United
۵
۰
Lake Macquarie City FC
Finished
۱۳:۳۰
Broadmeadow Magic
-
-
Weston Workers
Finished
۱۳:۳۰
  Romania Romanian Cup Women
Piros Security (W)
۰
۴
ACS Heniu Prundu Bargaului (W)
Finished
۱۹:۰۰
CFF Olimpia Cluj (W)
۶
۱
CS Vasas Odorheiu Secuiesc (W)
Finished
۱۲:۳۰
  World Friendly International Matches
Catalonia
۵
۰
Jamaica
inprogress
۲۱:۱۵
  Finland Kolmonen
Kultsu
۰
۱
RPS Lions
Finished
۲۰:۳۰
  Gambia Division 2
Waterside FC
۱
۲
Red Hawks
Finished
۲۰:۳۰
Dibba Oil FC
۳
۱
Jam City
Finished
۲۰:۳۰
Kanifing East FC
۲
۰
Medical FC
Finished
۲۰:۳۰
  Lithuania LFF Cup
FK Suduva Marijampole
۲
۰
Banga Gargzdai
Finished
۲۰:۳۰
BFA Vilnius
۰
۶
FC Hegelmann Litauen Kaunas
Finished
۱۵:۳۰
  Norway Eliteserien
Viking Stavanger
۱
۱
Ham-Kam
Finished
۲۰:۳۰
Aalesunds FK
۲
۱
Jerv
Finished
۲۰:۳۰
Odds Ballklubb
۰
۱
Sandefjord
Finished
۲۰:۳۰
FK Bodo Glimt
۲
۲
Stromsgodset IF
Finished
۲۰:۳۰
Lillestrom SK
۰
۰
Valerenga IF Oslo
inprogress
۲۲:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Lunds BK
۱
۰
Torns IF
Finished
۲۱:۰۰
Tvaakers IF
۰
۰
Ljungskile SK
inprogress
۲۱:۳۰
IFK Malmo FK
۱
۲
Qviding FIF
inprogress
۲۱:۳۰
Vanesrborgs IF
۰
۰
FC Trollhaettan
inprogress
۲۲:۰۰
  Germany Oberliga Westfalen
1. FC Kaan-Marienborn
۴
۲
SC Paderborn 07 II
Finished
۲۱:۰۰
  Sweden Division 1 Norra
BK Forward
۰
۱
IF Karlstad
inprogress
۲۱:۳۰
IF Sylvia
۱
۱
Sandvikens IF
inprogress
۲۱:۳۰
Motala AIF FK
۲
۱
Orebro Syrianska IF
inprogress
۲۱:۳۰
Hammarby Talang Ff
۲
۱
IFK Haninge
inprogress
۲۱:۳۰
Sollentuna Utd FF
۱
۰
FC Stockholm Internazionale
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato U20 Women - 80 Mins Play
Ferroviaria SP U20 (W)
۲
۱
Corinthians U20 (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Gremio RS U20 (W)
۱
۲
Sao Paulo U20 (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Serbia Super Liga
IMT Novi Belgrade
۱
۳
FK Novi Pazar
inprogress
۲۱:۳۰
Zeleznicar Pancevo
۱
۳
FK Radnicki 1923 Kragujevac
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Assyriska United IK
۱
۰
Trosa Vagnharad SK
inprogress
۲۱:۳۰
Arameiska-Syrianska
۰
۰
Huddinge IF
inprogress
۲۲:۰۰
IFK Eskilstuna
۰
۰
Varmbols FC
inprogress
۲۲:۰۰
IFK Lidingo
۰
۰
Syrianska FC
inprogress
۲۲:۴۵
  Austria Regionalliga Middle
Deutschlandsberger SC
۱
۱
SC Sparkasse Elin Weiz
inprogress
۲۱:۳۰
FC Wels
۱
۰
WSG Hertha Wels
inprogress
۲۱:۳۰
SV Allerheiligen
۱
۰
Union Vocklamarkt
inprogress
۲۱:۳۰
St. Anna
۴
۰
ATSV Stadl-Paura
inprogress
۲۱:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Ahlafors IF
۱
۱
Angered BK
inprogress
۲۱:۳۰
IFK Kumla FK
۰
۰
Karlslunds IF
inprogress
۲۱:۳۰
Stenungsunds IF
۳
۱
Herrestads AIF
inprogress
۲۱:۳۰
Lidkopings FK
۱
۰
Grebbestads IF
inprogress
۲۱:۴۵
  Brazil Carioca 2
Marica RJ
۱
۰
Friburguense RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Angra dos Reis EC
۰
۱
America RJ
inprogress
۲۲:۳۰
  Egypt Premier League
Al Ahly Cairo
۰
۰
El Sharqia Dokhan
inprogress
۲۲:۳۰
  Cyprus Cyprus Cup
Omonia FC Nicosia
۰
۰
Ethnikos Achnas FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Poland II Liga
KS Ruch Chorzow
۱
۰
Radunia Stezyca
Finished
۲۰:۱۵
Wigry Suwalki
۰
۰
Motor Lublin
inprogress
۲۳:۰۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division FBiH
FK Zvijezda Gradacac
۱
۲
HNK Tomislav
Finished
۲۰:۰۰
Buducnost Banovici
۲
۱
NK Travnik
Finished
۲۰:۰۰
FK Igman Konjic
۱
۰
Gradina Srebrenik
Finished
۲۰:۰۰
FK Rudar Kakanj
۱
۰
NK Mladost Doboj Kakanj
Finished
۲۰:۰۰
NK Bratstvo Gracanica
۱
۲
GOSK Gabela
Finished
۲۰:۰۰
NK Orasje
۲
۱
Tosk Tesanj
Finished
۲۰:۰۰
  Bangladesh Championship League
Uttara FC
۰
۴
Azampur FC Uttara
Finished
۱۶:۴۵
  Georgia Erovnuli Liga
Dinamo Tbilisi
۳
۲
FC Telavi
Finished
۱۹:۳۰
FC Dinamo Batumi
۴
۳
FC Samgurali Tskaltubo
inprogress
۲۱:۳۰
  Iceland Iceland Cup
Dalvik/Reynir
۲
۰
Thor Akureyri
Finished
۰۰:۱۵
Fylkir Reykjavik
۲
۰
IBV Vestmannaeyjar
inprogress
۲۱:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group E
Internacional RS
۵
۱
Club 9 de Octubre
Finished
۰۵:۰۰
Independiente Medellin
۱
۱
Guairena FC
Finished
۰۵:۰۰
  Mongolia 2nd League
Alliance
۲
۲
Khukh Arslanguud
Finished
۱۴:۰۰
  Thailand League Cup
Chonburi FC
۰
۱
Prachuap FC
Finished
۱۵:۳۰
Buriram United FC
۱
۰
Chiangrai United FC
Finished
۱۶:۳۰
  Norway U19 Elite League
FK Bodo/Glimt U19
۱
۶
Tromso U19
Finished
۱۶:۳۰
Skeid U19
۰
۰
KFUM U19
inprogress
۲۲:۴۵
  World Friendly Club Matches
A League All Stars
۲
۳
FC Barcelona
Finished
۱۴:۳۰
  Cameroon Championship Women
AS Awa FF (W)
۲
۰
Eding Sport (W)
Finished
۱۸:۳۰
Lekie Filles FC (W)
۱
۰
Renaissance de Figuil (W)
Finished
۱۶:۰۰
Eclair de Saa (W)
۱
۰
Caiman Filles Douala (W)
Finished
۱۶:۳۰
Amazone FAP (W)
۱
۲
Ebolowa (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie D, Girone F
Trastevere Calcio ASD
۴
۰
ASD Vastese Calcio 1902
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie D, Girone H
Bitonto
۲
۱
Citta di Fasano
inprogress
۱۸:۳۰
FC Francavilla
۲
۱
ASG Nocerina 1910
Finished
۱۸:۳۰
  North Macedonia League Women
ZFK Despina Prilep (W)
۱
۱
ZFK Istatov (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Algeria Division 1
WA Tlemcen
۰
۱
ES Setif
Finished
۱۹:۳۰
  Romania Liga III Play Offs
CS Tunari
۳
۲
CS Afumati
Finished
۱۹:۳۰
Club Atletic Oradea
۲
۴
CS Hunedoara
Finished
۱۹:۳۰
CSM Cetate Deva
۱
۵
ACS Dumbravita
Finished
۱۹:۳۰
Metalurgistul Cugir
۰
۴
CS Minaur Baia Mare
Finished
۱۹:۳۰
ACS Foresta Suceava
۰
۱
Otelul Galati
Finished
۱۹:۳۰
Viitorul Daesti
۰
۱
AFC Odorheiu Secuiesc
Finished
۱۹:۳۰
Acs Gloria Popesti Leordeni
۰
۱
AFC Progresul Spartac Bucuresti
Finished
۱۹:۳۰
FC Pucioasa
۰
۲
CSM Slatina
Finished
۱۹:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Championship Group
CS Sfaxien
۱
۰
Etoile Sportive du Sahel
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Sandvikens AIK FK
۰
۱
Skiljebo SK
inprogress
۲۲:۰۰
IFK Österåker FK
۱
۰
IFK Stocksund
inprogress
۲۲:۳۰
  World Friendly International Matches U23
Algeria U23
۲
۰
Palestine U23
inprogress
۲۱:۳۰
  Colombia Regional League
CD Sol de Oriente
۰
۱
Envigado FC Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
  Germany Regionalliga North
VfV Borussia 06 Hildesheim
۲
۳
Teutonia Ottensen
inprogress
۲۱:۳۰
FC Altona 93
-
-
FC Oberneuland
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Norway NM Cup Women
Amazon Grimstad FK (W)
۵
۰
Sandefjord (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Mali Premiere Division
Stade Malien
۱
۰
CS Duguwolofila
inprogress
۲۱:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
SV Preussen 09 Reinfeld
۱
۲
SC Weiche Flensburg 08 II
inprogress
۲۲:۰۰
  Sweden 2. Division Norrland
Bergnasets AIK
۱
۲
Skelleftea FF
inprogress
۲۲:۰۰
  Austria Regionalliga West - Vorarlberg
TSV St. Johann
۱
۰
Schwaz
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Cearense 2
Floresta EC
۱
۰
Barbalha
inprogress
۲۲:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Alemannia Waldalgesheim
۱
۲
FV Dudenhofen
inprogress
۲۲:۰۰
FV Diefflen
۰
۰
FV Engers 07
inprogress
۲۲:۳۰
  Germany Landesliga
MSV Düsseldorf
۲
۰
Schwarz-Weiss Dusseldorf
inprogress
۲۲:۱۵
  Brazil Campeonato Paulista U20
Portuguesa SP U20
۳
۰
Metropolitano FC U20
inprogress
۲۲:۳۰
Guarani SP U20
۱
۰
Colorado Caieiras FC U20
inprogress
۲۲:۳۰
Tanabi U20
۱
۰
CA Votuporanguense U20
inprogress
۲۲:۳۰
CA Penapolense U20
۱
۱
Aracatuba U20
inprogress
۲۲:۳۰
Monte Azul U20
۰
۱
Comercial RB SP U20
inprogress
۲۲:۳۰
Ponte Preta SP U20
۱
۱
Mogi Mirim U20
inprogress
۲۲:۳۰
Juventus SP U20
۱
۱
Gremio Esportivo Osasco U20
inprogress
۲۲:۳۰
Brasilis FC U20
۰
۰
Itapirense U20
inprogress
۲۲:۳۰
America SP U20
۱
۰
Catanduva FC U20
inprogress
۲۲:۳۰
Corinthians U20
۰
۰
Uniao Suzano SP U20
inprogress
۲۲:۳۰
Sao Paulo FC U20
۱
۱
SC Brasil U20
inprogress
۲۲:۳۰
Taubate SP U20
۰
۰
Flamengo SP U20
inprogress
۲۲:۳۰
Ferroviaria U20
۰
۰
Sao Carlos U20
inprogress
۲۲:۳۰
Mirassol U20
۱
۰
Gremio Novorizontino U20
inprogress
۲۲:۳۰
Maua SP U20
۱
۱
Jabaquara SP U20
inprogress
۲۲:۳۰
Sao Caetano U20
۰
۰
Santo Andre U20
inprogress
۲۲:۳۰
Desportivo Brasil U20
۰
۰
Inter Limeira U20
inprogress
۲۲:۳۰
Capivariano FC U20
۱
۰
XV Piracicaba U20
inprogress
۲۲:۳۰
Suzano SP U20
۰
۱
EC Sao Bernardo SP U20
inprogress
۲۲:۳۰
Santos FC U20
۲
۰
Mauaense SP U20
inprogress
۲۲:۳۰
XV de Jau U20
۲
۰
CA Taquaritinga SP U20
inprogress
۲۲:۳۰
Bragantino U20
۳
۰
CA Guacuano U20
inprogress
۲۲:۳۰
Independente FC Limeira U20
۲
۲
Comercial FC Tiete U20
inprogress
۲۲:۳۰
VOCEM U20
۰
۱
Andradina EC U20
inprogress
۲۲:۳۰
Gremio Osasco Audax EC U20
۰
۰
Nacional SP U20
inprogress
۲۲:۳۰
  Lithuania II Lyga
Hegelmann Litauen II
۱
۳
Dainava II
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Mineiro 2
Tupynambas
۰
۰
Coimbra EC
inprogress
۲۲:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
SpVgg Sterkrade-Nord
۰
۱
Turu Dusseldorf 1880
inprogress
۲۲:۳۰
  Gambia GFA Premier League
Banjul United
۰
۰
WAA Banjul
inprogress
۲۲:۳۰
  Germany Verbandsliga
FC Giessen II
۲
۳
SG Kinzenbach
inprogress
۲۱:۳۰
SF BG Marburg
۲
۱
FV Breidenbach
inprogress
۲۲:۰۰
TSV Steinbach II
۴
۱
FC Waldbrunn
inprogress
۲۲:۰۰
SG Schneifel
۰
۰
VfB Wissen
inprogress
۲۲:۳۰
  Belgium First Amateur Division
FC Verbroedering Dender EH
۱
۰
KFC Dessel Sport
inprogress
۲۲:۳۰
Royal Knokke FC
۰
۰
Liege FC
inprogress
۲۲:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
HK Kopavogur (W)
۱
۰
Augnablik (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Fjolnir (W)
۰
۰
FH Hafnarfjodour (W)
inprogress
۲۳:۰۰
  Argentina Copa Argentina
Platense
۱
۰
Belgrano de Cordoba
inprogress
۲۲:۳۵
  Austria Amateur Cup
SV Kloch
۰
۰
FC Grossklein
inprogress
۲۱:۳۰
  Senegal FA Cup
ASC Port Autonome
۰
۱
Casa Sport
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Assyriska BK
۰
۳
Onsala BK
inprogress
۲۱:۳۰
Ullareds IK
۰
۱
Torslanda IK
inprogress
۲۲:۰۰
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
Frydek Mistek
۳
۰
Znojmo
Finished
۱۹:۳۰
SK Sigma Olomouc 2
۲
۱
FC Slovan Rosice
Finished
۱۹:۳۰
Uhersky
۰
۲
Banik Ostrava B
Finished
۲۰:۰۰
FK Apos Blansko
۰
۰
SFK Vrchovina
Finished
۲۰:۰۰
FC Velke Mezirici
۴
۰
Vysocina Jihlava B
Finished
۲۰:۰۰
FC Viktoria Otrokovice
۳
۴
FC Slovacko II
Finished
۲۰:۰۰
Unicov
۲
۰
FC Vratimov
Finished
۲۰:۰۰
FC Hlucin
۳
۱
Fastav Zlin II
Finished
۲۰:۳۰
  Canada Championship
HFX Wanderers FC
۱
۲
Toronto FC
Finished
۰۲:۳۰
  United States USL League Two
South Georgia Tormenta FC II
۱
۱
Asheville City
Finished
۰۴:۰۰
East Atlanta FC
۱
۳
SC United Bantams
Finished
۰۴:۰۰
West Chester United
۳
۲
Real Central New Jersey
Finished
۰۴:۰۰
FC Florida U23
۰
۰
FC Weston
inprogress
۲۳:۳۰
  United States USL Championship
New Mexico United
۷
۰
Phoenix Rising
Finished
۰۵:۳۰
  Cambodia Cup
Phnom Penh Galaxy FC
۲
۰
Rithisen
Finished
۱۲:۳۰
  Russia Premier League
Energiya Khabarovsk
۱
۰
FK Khimki
Finished
۱۴:۰۰
Gazovik Orenburg
۲
۲
FC Ufa
Finished
۱۹:۰۰
  India Chennai Senior Division
Hindustan Eagles
۱
۱
Arrows FC
Finished
۱۵:۰۰
  Kenya National Super League
Muranga Seal
۴
۰
Naivas FC
Finished
۱۶:۳۰
  Nigeria Premier League
Dakkada FC
۰
۰
Abia Warriors
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Togo League Women
Athleta FC Togo (W)
۸
۰
Winner Girls (W)
Finished
۱۹:۳۰
Tempete (W)
۳
۱
Ahe FC (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Ghana Premier League
Eleven Wonders
۰
۰
Hearts of Oak
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Denmark 2. Division
Kolding IF
۱
۲
Aarhus Fremad
inprogress
۲۱:۳۰
  Slovenia League Women
NK Podvinci
۱
۰
NK Zavrc
Finished
۲۰:۰۰
  Poland IV Liga
Unia Oswiecim
۲
۱
Clepardia Krakow
Finished
۲۰:۳۰
Pcimianka Pcim
۵
۰
Jutrzenka Giebultow
Finished
۲۰:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
JK Tallinna Kalev (W)
۲
۱
Polva FC Lootos (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Burkina Faso Coupe du Faso
US Forces Armees
۱
۳
US Comoe
Finished
۲۰:۳۰
  Austria Regionalliga West - Tirol
USK Anif
۵
۱
SV Wals-Grünau
inprogress
۲۱:۰۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
FC Unterfohring
۰
۱
SV Pullach
inprogress
۲۱:۰۰
  Denmark Danmarksserien, Group 2
B 1908
۲
۰
Ledoje-Smorum Fodbold
Finished
۲۱:۰۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
Eslovs BK
۰
۱
Hassleholms IF
inprogress
۲۱:۳۰
Hogsby IK
۱
۰
FK Karlskrona
inprogress
۲۱:۳۰
IFK Hassleholm
۲
۲
FBK Balkan
inprogress
۲۱:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
SV 09 Arnstadt
۰
۲
VFC Plauen
inprogress
۲۱:۳۰
FC Einheit Wernigerode
۲
۴
FC International Leipzig
inprogress
۲۱:۳۰
FC Rot-Weiss Erfurt
۱
۱
SG Union Sandersdorf
inprogress
۲۲:۰۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
SV Oberachern
۱
۴
Sportfreunde Dorfmerkingen
inprogress
۲۱:۳۰
FC Nottingen
۰
۲
SV Stuttgarter Kickers
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Goiano U20
Morrinhos U20
۰
۰
Itaberai GO U20
inprogress
۲۳:۰۰
Bela Vista U20
۰
۰
Goiania U20
inprogress
۲۳:۰۰
Aseev U20
۰
۰
Vila Nova U20
inprogress
۲۳:۰۰
Aparecidense U20
۰
۰
Atletico Goianiense U20
inprogress
۲۳:۰۰
Trindade U20
۰
۰
Goias U20
inprogress
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید